Filtrování

Kategorie

Značka

Velikost

Značky Počet značek: 21

 • Abercrombie & Fitch

  Oblečení Abercrombie and Fitch je bezesporu synonymem kvality a luxusu. Značku Abercrombie and Fitch založil před více než sto lety David Abercrombie. Toto oblečení již při svém vzniku vynikalo svojí kvalitou a perfektním outdoorovým zpracováním.

 • Aeropostale

  Značka Aeropostale byla při svém založení profilována coby móda nátiletých. V dnešní době je však Aeropostale značka prakticky pro jakoukoliv věkovou skupinu. Po celém světě má značka Aerospostale (známá take pod názvem Aero) na 900 obchodů a prodejen, jejich počet i nadále roste. Samozřejmě nejvíce obchodů má Aeropostale na americkém kontinentu, hlavně v USA a Kanadě. Co takhle vyzkoušet dámskou mikinu Aeropostale?

   

  Historie oblečení Aeropostale

  Prní obchod této značky byl otevřen roku 1987 v New Yorku. A odkud vznikl název Aeropostale? Pochází z názvu latinsko-americké letecké společnosti "Compagnie Generale Aéropostale". Tato letecká společnost byla první, která podnikala dálkové lety mezi Francíí, Afrikou a Jižní Amerikou. Díky tomuto původu má značka Aeropostale smysl pro dobrodružství. Společnost Aeropostale také "vlastní" také značku JimmyZ. A ještě jedna zajímavost na závěr. Aeropostale je třetím největším distributorem oblečení pro náctileté v USA. Řadí se tak ined za takové giganty jakoAbercrombie and Fitch a American Eagle. Pokud zvolíte oblečení Aeropostale i Vy, zklamáni jistě nebudete.

 • AND 1

  Počet produktů: 0

 • Armani Exchange

  Giorgo Armani, slavný módní návrhář, založil tuto značku 1991. Armani Echange je symbolem mladosti a nespoutaného životního stylu. Pokud hledáte značku, která dá vyniknout vaší osobnosti, je neformální, ale přitom působí luxusně, jako vše od Armaniho, právě jste je našli – račte si vybrat z našeho širokého sortimentu

 • Calvin Klein

  Calvin Klein oblečení a doplňky s poštovným Zdarma! Vše kladem, ceny až -77%. Světově proslulá značka, vyrábějící unisex oblečení, které mohou nosit dámy i pánové.

 • Ecko Unltd.

  Značka Ecko Unltd je svým záběrem, filozofií, historií i šiřkou kolekcí jedinečná a nekopírovatelná. Má svůj styl, s hrdým nosorožcem na vlajce. Ecko Unltd. je vlatní styl. Najdete zejména Ecko Unltd třička, Ecko mikiny, také hodinky a další doplňky ecko unltd.

  Ecko Red je odvětví značky Ecko a je zaměřeno na mladé ženy a dívky. Můžete si tak vybrat ze spousty kompletů, trik, kraťasů, mikin, šatů a tak podobně. Oděvy jsou skvěle padnoucí a navrhované ve výrazných barvách. Značka jde ruku v ruce s pohodlím a zajímavým designem.

   

 • Guess

  Luxusní módní značka Guess byla založena na konci osmdesátých let minulého století.  Spolehněte se na oblečení Guess a nechte se hýčkat moderní módou. Guess dnes patří mezi matadory v módní branži

 • Hollister

  Značka Hollister (někdy bývá označována jako Hollister Co. nebo HCO) je americká lifestylová značka podobnáoblečení Abercrombie & Fitch

 • Lacoste

  Značka Lacoste je fenoménem a legendou mezi módními značkami po celém světě. Její historie se začala psát roku 1933, ve kterém špičkový tenista René Lacoste šokoval svět tričkem s límečkem. V kombinaci s jeho přezdívkou Aligátor se zrodilo i logo známé značky, kterým je notoricky známý a oblíbený zelený aligátor. V momentě, kde se René Lacoste rozhodl, že ukončí sportovní kariéru se rozhodl, že se bude věnovat světu módy. A udělal jedině dobře. Značka Lacoste má dnes světové renomé, mnoho tenistů dnes pánské polo triko Lacoste využívá při hře i v soukromí.

   

  Elegantní a stylové Lacoste

  Jak pokračovala firma Lacoste dále? René se spojil s André Gillierem. Společně potom vytvořili fenomenální sportovní značku. Se značkou Lacoste se dnes pojí velká zajímavost. Věděli jste, že tato značka jako první použila své logo na vnější straně oblečení? To, co je dnes naprostá zajímavost, bylo v minulosti tabu. Také v dnešní době se značka Lacoste věnuje tenisu - mediálně i finančně ho podporuje. Fenoménem jsou dnes také boty Lacoste

 • Levis

  Počet produktů: 0

 • New Era

  Počet produktů: 0

 • Ralph Lauren

  Ralph Lauren, ikona, která již přes 40 let určuje směr módních trendů především v Anglii a v Severní Americe.

 • Tommy Hilfiger

  Tommy Hilfiger oblečení s poštovným Zdarma. Cena až -77%. Originály za nižší než výprodejové ceny. Vše skladem, dodání do druhého dne.

 • Under Armour

  Počet produktů: 0